Běh mezi stromy 2014

31.05.2014 17:55

Výsledky závodu

V letošním roce se náramně vydařilo počasí, které bylo pro běhání v terénu ideální. Oproti předchozím ročníkům nás okolnosti přiměly posunout termín na přelom května a dubna, a to na neděli po dětském dnu. Byla to velká sázka do loterie, která se nakonec vyplatila. Běh jsme v letošním roce pokusně zaregistrovali do kalendáře akcí běžeckého serveru https://ceskybeh.cz/ a světe div se, odrazilo se to na běžcích, kteří tentokrát dorazili i z Říčan, Uhříněvsi,  Černého Mostu a Mnichovic. Pro další ročník si proto představujeme podobný termín.

Za pomoc při organizaci děkujeme organizacím: Kolovratský KOS, Takewon-do Kolovraty, SDH Kolovraty, Klub U Boudů, Naše Kolovraty, OB Říčany a za finanční podporu ÚMČ Praha-Kolovraty.

Červená trasa

Hoši:  1. místo Vojtěch ďoubal (17:09), 2. místo Jonáš Bohdan (17:46), 3. místo Vít Pecháček (18:05)

Dívky:  1. místo Lucka Pokorná (18:40), 2. místo Tereza Pastorková (22:33), 3. místo Kačka Gryczová (24:38)

Závod úspěšně absolvovalo 17 závodníků

Žlutá trasa

Závod úspěšně absolvovalo 24 závodníků

Modrá trasa

Závod úspěšně absolvovalo 35 závodníků

Orienťák pro děti

"Po cestě": 1. místo Střechová Lucie (10:25), 2. místo Vít Jeřábek (11:15), 3. místo Tomáš Řehák (11:30)

Závod "Po cestě" úspěšně absolvovalo 9 závodníků

"Kolem cesty": 1. místo Laura De Heij (15:52), 2. místo Šimon Haspra (19:33), 3. místo Kateřina Voborská a Barbora Dolanová (29:53)

Závod "Kolem cesty" úspěšně absolvovalo 4 závodníci

Orienťák klasik

Pořadí: 1. místo Laura De Heij (25:02), 2. místo Vít Pecháček (32:17), 3. místo Štěpán Choutka (45:04)

Závod úspěšně absolvovalo 7 závodníků

Závod úspěšně absolvovalo celkem 96 závodníků z Kolovrat, Říčan, Mnichovic, Uhříněvse a Černého Mostu

Propozice

neděle 1. června 2014

od 15.00 do 17.00 hodin na hřišti s U-rampou

• pro děti 3 trasy (2 nesoutěžní, 1 pro soutěživé) a orientační závod
    • Červená trasa (vhodné pro děti od 10 let - 3,0 km) – měří se čas, ale důležité také je nalezení všech indicií na trati a na jejich základě správné rozluštění tajenky (bonus k času).
    • Žlutá trasa (vhodné pro děti do 6 let - 0,6 km) – neměří se čas, ale důležité je nalezení a zapamatování obrázků na trase.
    • Modrá trasa (vhodné pro děti od 6 do 9 let - 2,5 km)  – neměří se čas, ale důležité je zodpovězení 9 otázek.
    • Orienťák pro děti (vhodné pro děti od 10 let)  na základě mapy pro orientační sporty musí každý nalézt všechny kontroly.
    • Orienťák klasik (vhodné pro děti od 12 let) – na základě mapy pro orientační sporty a pomocí bzuoly musí každý nalézt všechny kontroly.
  • vhodné pro všechny věkové kategorie
  • start na hřišti s U-Rampou, startuje se individuálně
  • drobné občerstvení v místě
  • drobné ceny pro každého

Časový harmonogram:

• registrace 14.30-16.00
  • start barevných tras  15.00-16.30 hod
  • start orientačního závodu   15.00-16.00 hod

Organizuje: Rodinné centrum MACEK o.s.

Spolupořádá: Kolovratský KOS, Takewon-do Kolovraty, SDH Kolovraty, Klub U Boudů, Naše Kolovraty, OB Říčany

Finančně podporuje: MČ Praha – Kolovraty