Předprodej vstupenek

Vstupenky můžete zakoupit bez předchozí rezervace v Restauraci U Boudů, a to v otvírací době restaurace.

On-line rezervace

Při objednávce vstupenek on-line postupujte podle následujících instrukcí:

1) Vyplňte výše uvedený formulář a odešlete jej. Číslo stolu uvádějte pouze v případě, že je u informací o akci uvedeno rozmístění sálu.

2) Vyčkejte na potvrzení objednávky e-mailem (e-mailová zpráva vám bude doručena na e-mailovou adresu, kterou uvedete v objednávce). Od tohoto okamžiku je platnost rezervace 5 dnů.

3a) Uhraďte vstupenky bankovním převodem dle instrukcí uvedených v e-mailové zprávě.

3b) Vstupenky můžete uhradit v Restauraci U Boudů po předložení e-mailové zprávy (viz. bod 2). Vstupenky si můžete takto vyzvednout v otvírací době restaurace, a to nejdéle 30 min. před zahájením akce. Po této lhůtě je rezervace zrušena.

4a) Vstupenky fyzicky obdržíte v Restauraci U Boudů po připsání platby na náš účet a předložení e-mailové zprávy (viz. bod 2). Vstupenky si můžete vyzvednout v otvírací době restaurace, a to kdykoli před zahájením akce.

Slevy

Divadelní představení pro pedagogy

Dovolujeme si za Klub U Boudů, nabídnout předvánočně vstupenky na divadelní představení pro učitele i další zaměstnance škol z Kolovrat a okolí zdarma. Nabízíme vstupenky na představení Divadelního spolku UCHO z Uhříněvsi, který hraje hraje detektivní hru Agathy...

Slevy pro děti

Na vybrané koncerty a jiné akce vhodné i pro děti nově nabízíme slevu na vstupném. Sleva se pohybuje ve výši 10-60% a je uvedena v podrobných informacích u jednotlivých akcí.

Permanentka na jazzové večery

Připravili jsme pro vás permanentku na jazzové večery s dixilendovou kapelou Steamboat Stompers. Cena permanentky:  1.800,- Kč Počet večerů:  8 - jeden zdarma (sleva 13.5 %)   Přehled jazzových večerů naleznete v sekci Koncerty