Koncert Divokýho Billa doma v Úvalech viděl rekordní počet fanoušků, předaly se Zlaté desky

24.09.2013 21:53

 

Bonusový úvalský koncert Divokýho Billa na domácí půdě překvapil rekordní návštěvností. Kapelu na podiu podpořilo ještě více hostů, než bylo plánováno a došlo i na předání Zlatých desek za prodej novinkového alba "15".

Na úvalském  sportovišti se sešlo v sobotu 21. září přes 4000 fanoušků, aby si užili poslední koncert Divokýho Billa v tomto roce. Odměnou byl opravdu pestrý program čítající několik hostujících předkapel (např. Liwid), večerem provedl bavič Miloš Knor, známý například z pořadu Na stojáka a přímo s Billama si přišli zahrát kamarádi z kapel Wohnout, Rybičky 48, Lety mimo, Medvěd 009, Imodium, Zakázané ovoce či Holokrci a společně odehráli téměř tríhodinovou show.
Pauza v polovině koncertu patřila  oslavám úspěchu novinkového alba s názvem „15“. Za jeho prodej získal producent alba Pavel Karlík a každý člen kapely od vydavatelství Supraphon Zlatou desku.
„Máme radost, že jsme naší šestou deskou fanoušky nezklamaly, je to pro nás motivace do dalšího skládání a koncertů“, uvedla kapela po koncertě.
Momentálně skupina připravuje nový videoklip ke skladbě „Dolsin“, která bude druhým singlem z aktuálního alba a přemýšlí nad bohatou koncertní sezónou, plánovanou na 2014.